תקנון אתר

תקנון האתר

תקנו לשימוש באתר MYSHEPHERD

 1. כללי

א.      האתר משמש כחנות מקוונת למכירת ציוד לכלבים והוא בבעלות החברה ומנוהל על ידה. השימוש בלשון זכר אך מתכוון לשני המינים.

ב.      רכישת מוצר המוצע למכירה ע"י חנות המקוונת, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

ג.       הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן "לקוח") בחנות המקוונת, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לחנות.

ד.      כל המשתמש באתר לרבות נרשם כחבר מאשר את דבר התקנון ותוכנו.

 1. מהלך רכישה

א.      לרכישת מוצר באמצעות החנות המקוונת, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את מימוש ההזמנה.

ב.      מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, אשר חלקם מוזכרים בסעיף ב' ו/או ג', יחשב לביצוע הזמנה ע"י הלקוח (להלן "הזמנה"). עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח. חיוב הלקוח עבור המוצר, יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר ההזמנה.

ג.       . למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר.

ד.      אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, בכפוף להימצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי

ה.      הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

ו.        במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת ההזמנה יידרש הלקוח ליצור קשר עם בעל האתר יוני שוורץ לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע ההזמנה. למען הסר ספק, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י הלקוח. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. לא פעל הלקוח להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, יהיה האתר זכאי לבטל את ההזמנה.

ז.      חשבונית תשלח באמצעות מייל בלבד.

 1. אספקה והובלת מוצרים

א.      האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד הקבוע באתר למשלוח.

ב.      דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר.

ג.       במקרה של הובלה חריגה (הובלה לקומות גבוהות ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כוח אדם נוסף ו/או משקל כבד מעל 20 ק"ג ו/או אמצעים מיוחדים) יהיה האתר רשאי לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.

ד.      במקרה של הובלה מעל 20 ק"ג יצור קשר בעל האתר עם הלקוח על מנת לאשר את ההזמנה.

ה.      החנות לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.

ו.        האתר איננו אחראי לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח ולא תפצה בגין מקרים מסוג זה, לרבות איחור בביצוע האספקה.

ז.       התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.

ח.      זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג)

ט.      על הלקוח להודיע מידית לאתר אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, האתר יחזיר ללקוח את הכסף אותו שילם עבור אותו מוצר כפוף ובהתאם להתקשרות עם חברת המשלוחים ולווידוא נכונות התלונה ברישומי האתר.

י.        בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.

יא.    בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לאתר, בהתאם למדיניות החלפות והחזרות המוצרים בסעיף 11.

 1. מדיניות משלוחים

א.      הפריטים שרכשת יישלחו אליך באמצעות חברות שליחויות משלוח לכתובת המוזנת בעת ההזמנה  במסגרת זמן האספקה שצוין בעת הקנייה. אנו מתחייבים לארוז ולהוציא עבורך את הפריט למשלוח עד שני ימי עסקים מיום הזמנת הפריט.

ב.      משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ בטווח שבין 1-5 ימי עסקים (לא כולל יום ההזמנה. משלוח עד הבית לישובים מרוחקים יכול להתעכב ביומיים נוספים תלוי במיקום הישוב. במקרים בהם חברת השליחים לא מגיעה ליישוב שציינת בכתובתך, ניצור איתך קשר ונגיע לפתרון.

ג.       בדר"כ המשלוח מגיע 1-3 ימים מיום ביצוע העסקה. אנו מתחייבים לשלוח את המוצר/ים שהוזמנו עד 7 ימי עסקים מרגע אישור חברת האשראי על התשלום.

ד.      שליח עד הבית- 37 ₪

ה.      הזמנה מעל 500 ₪-  משלוח עד הבית חינם.

ו.        איסוף עצמי בתאום מראש בלבד בטלפון 054-9949391 רח' דבורה הנביאה 39 גן יבנה- ללא עלות נוספת מלבד ההזמנה.

 1. מדיניות תשלומים

א.      ניתן לשלם עד 5 תשלומים. במקרים חריגים ניתן ליצור קשר עם החנות ולהגיע להסדר אחר.

ב.      עד 3 תשלומים ללא ריבית

 1. שירות לקוחות

א.      שאלות לגבי המוצרים המוצגים, ייעוץ ופעולות באתר ניתן להפנות ליוני שוורץ בטלפון 054-9949391 או במייל yonish33@gmail.com  והפנייה תענה עד 72 שעות.

 1. כשירות לשימוש באתר

א.      לקוח רשאי לבצע הזמנות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:
1.  הלקוח כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או   אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יצורף אישור האפוטרופוס בכתב.

 1. הלקוח הנו בעל תעודת זהות ישראלית או דרכון זר תקפים או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל.
 2. הלקוח הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל או בחו"ל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.
 3. הלקוח הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל.

ב.      מבלי לגרוע מהאמור לעיל, יהיה האתר, רשאי למנוע מלקוח מלבצע הזמנה באתר אם:
1.   הלקוח ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.

 1. הלקוח הפר תנאי מתנאי התקנון.
 2. הלקוח מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון.
 3. הלקוח ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע באתר- או בפעילות התקינה של האתר   ו/או מי מטעמו ו/או מי מהמעצבים ו/או מי מצד ג' כלשהו.
 1. סודיות מידע

א.      האתר מתחייב לא להעביר את פרטי הלקוח לצד ג' ולא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח, אלא אם הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. האתר יאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות.

ב.      האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אך בקיום מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכוח עליון, האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 1. ביטול עסקה

א.      לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן)

ב.      ביטול ההזמנה יעשה מיום ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר.

ג.       ביטול הזמנה יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני.

ד.      בביטול הזמנה יזוכה הלקוח זיכוי מלא. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

ה.      ביטול ההזמנה ע"י הלקוח בכפוף לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

ו.        לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצע בהם שימוש.

ז.       האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.

ח.      האתר רשאי לבטל הזמנה כולה או חלקה:

 1. אם נפלה בהצעה טעות סופר כלשהי.
 2. במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הקונה ו/או צד ג' כלשהו.
 3. כאשר העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה.

ט.      ביטול המכירה יימסר לקונה בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציין בעת ביצוע ההזמנה.

י.        במידה והתגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאי האתר לבטל את ההזמנה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה הזמנה כאמור האתר לא יהיה אחראי ולא יישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

 1. תנאים נוספים:

א.      . טעות סופר בתיאור המוצר לא תחייב את האתר. תמונות המוצרים נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.

ב.      הספקים שמוצריהם מופיעים ונמכרים באתר אינם מועסקים ע"י האתר ואינם מופעלים על ידיו. הספקים יהיו אחראים כלפי הקונה באחריות מלאה ומוחלטת בגין כל תאונה, חבלה, או נזק איזשהו, בלי יוצא מן הכלל שיגרמו לקונה באתר ו/או לאדם אחר כלשהו, לגוף ו/או לרכוש בשל מעשה או מחדל של המעצב ו/או עובדיו ו/או שלוחיו ו/או כל מי שבא מטעמו, בקשר ובכל הנובע מייצור, אספקה, התקנה והרכבה של המוצר ו/או ממעשה או מחדל של הספק או מי מטעמו כאמור לעיל. אלא אם כן נכתב אחרת, כל מידע המוצג באתר לגבי הספקים והמוצרים, טיבם ואיכותם נמסרו לאתר- ע"י הספקים, ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.

ג.       האתר ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז האתר שומר את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה. בנוסף על כך, האתר לא יהיה אחראי להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הרוכש ועל חשבונו.

ד.      רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

ה.      אין בהצגת הספקים והמוצרים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע"י האתר.

ו.        כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק.

ז.       פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבית המשפט באשדוד בלבד.

 1. מדיניות החזרות

א.      ניתן להחזיר פריט עד 14 יום מיום קבלתו. פריט שנקנה בהנחה ניתן להחזיר עד 7 ימי עסקים מיום קבלתו.

ב.      החזרה של פריט היא בכפוף לכך שהלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

ג.       החזרות יתבצעו באמצעות שליחות בעלות של 37 ₪ בתיאום מול יוני שוורץ, הזמין בטלפון 054-9949391.  חברת השליחויות תאסוף את הפריט עד 5 ימי עסקים, וההחזרה תעובד עד 14 ימי עסקים מרגע קבלת המשלוח.

ד.      עם קבלת הפריט אנו ניצור עמך קשר, באמצעות הטלפון כדי לקבל ממך הנחיות לביצוע החזר כספי מלא או הנפקת קוד קופון לשביעות רצונך. מההחזר תנוכה עמלת אשראי בגובה של 5% משווי הפריט או 100 ₪, הנמוך מביניהם, בכפוף לחוק הגנת הצרכן. במידה ותבחר בקבלת קוד קופון, שווי הופון יהיה שווה לסכום המקורי ששולם ללא ניכוי

ה.      לא ניתן לקבל החזר כספי על קופון

ו.        לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קופון באתר בלבד.

 1. הערות

א.      ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה.
הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד. אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנו כבר נטפל בזה עבורך.

לכל שאלה או ייעוץ ניתן לפנות בטלפון 054-9949391 או במייל yonis33@gmail.com

ב.      פריטים שנרכשו בסכום שקטן מ-50 ש״ח – לא יינתן זיכוי כספי אלא קרדיט לאתר על סכום המוצר.

ג.       באשר לפריטים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע וברצונך לקבל עבורם קרדיט לקנייה עתידית באתר – שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם.